Paintball Megazone Laser Games Imprezy Integracyjne
Event Club Kontakt Galeria Promocje Referencje

 


Czym jest Megazone Laser Games?

 

Laser Games jest zabawą dla wszystkich dużych i małych bez względu na płeć czy wykonywany zawód. Wystarczy chęć przeżycia niezwykłej przygody. Laserowy Paintball tak w skrócie można określić laserowe rozgrywki.
Bawiąc się uczestniczysz w walce nie narażając się na obrażenia, bowiem gra ta jest w 100% bezpieczna. Wiązka lasera jest o bardzo małej mocy i nie zagrozi twojemu zdrowiu. Jest ona widoczna dzięki panującej półmrocznej atmosferze nasączonej sztucznie wytworzoną mgłą. Poruszając się po labiryncie możesz operować sam lub w zespole, decyzja należy do Ciebie. Jeśli zdołasz stworzyć jedność i strategię grupy masz większe szanse aby Twoja drużyna wygrała. W tej grze liczy się głównie inteligencja, spryt, refleks i umiejętność analizy ciągle zmieniającej się sytuacji.
 

Dlaczego warto spróbować?

 

Poznasz swoje słabe jak i też silne cechy charakteru. Ta gra jednoczy grupę. W niej ujawniają się liderzy. Poznasz w niej swoich kolegów lub pracowników lepiej niż gdzie indziej. Dzięki tej grze oderwiesz się od codziennych problemów znajdziesz w niej relaks i odprężenie.

Idealna zabawa na każdą okazję.
Urodziny, imieniny, samemu i w grupie - u nas przeżyjesz unikalną przygodę !
Daj się ponieść własnej wyobraźni i zakosztuj przyjemności gry laserowej.

Motywuj swoich pracowników i dynamizuj zespół w szczególnych dla niego momentach takich jak np. wdrażanie na rynek nowych koncepcji i produktów.
Nawiązuj kontakty i relacje w oryginalny sposób, łącząc pracę z zabawą Wzmocnij siłę przebicia swojego przedsiębiorstwa zacieśniając współpracę i jedność zespołu.


Boisz się siniaków w tradycyjnej grze w Paintball ? Poznaj prawdziwą przyjemność zabawy w LASEROWY PAINTBALL
 

Na czym polega zabawa?

 

Wyposażony w elektroniczną zbroję i pistolet laserowy, poruszasz się w labiryncie pełnym przeszkód i efektów specjalnych. Masz 20 minut aby osiągnąć cel swojej misji, jaką jest zdobycie maksymalnej ilości punktów. Trafiając celnie do przeciwnika komputer nalicza je a trafioną osobę eliminuje z gry na 3-5 sekund. Uważaj, jeśli trafisz kogoś ze swojej ekipy to ty utracisz punkty jak również twoja drużyna. Ostateczny wynik otrzymasz na wydruku - porównaj go ze swoimi kolegami. Pamiętaj, zawsze możesz polepszyć swoją strategię i być pierwszym na liście.
 

  Organizacja przyjęć urodzinowych

 

 


Rezerwacja Online

Zobacz mapę dojazdu


Cennik
1 GRA    29zł / os.
2 GRA    24zł / os.
3 GRA    19zł / os.
Imprezy indywidualne cena do uzgodnienia


Czas trwania jednej rozgrywki - 30 min.
( 20 min.gry plus 10 min. na szkolenie, skanowanie kamizelek, wydruk kart z wynikami  i prezentację wyników )

 


 Galeria


Laserowy Paintball w Event Club
WYNIKI PO GRZE WYŚWIETLANE SĄ NA MONITORZE
Niezapomniane urodziny WIECZORY KAWALERSKIE MilitariaClub.pl
© Event Club ul. Kazimierza Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa. All Rights Reserved.
kom: 694 122 122 biuro@eventclub.pl